O nás

Množství lidí má zálibu jak v sledování, tak i provozování některého z motoristických sportů. U některých je to jen jeden z více koníčků, u jiných je to opravdová vášeň. V Česku existuje poměrně dost takových nadšenců, kteří motorismus považují za pevnou součást svého života, ať už se mu věnují pasivně, nebo se třeba účastní se svým automobilem na různých závodech u nás či v zahraničí.

Je však jisté, že zájem o tento druh sportu je značný, a proto se taky snažíme přinášet lidem různé informace z jeho prostředí. Mnoho lidí se díky tomu může dozvědět nové a zajímavé poznatky, rozšířit si díky těmto informacím obzory a třeba objevit něco, co jim doteď unikalo.

Zároveň bychom rádi k motoristickému sportu přitáhli lidi, kteří tento sport určitě vnímají, ale ve svém životě mu nevěnují větší pozornost. Motorsport svým divákům a účastníkům nabízí velkou dávku adrenalinu, dobrodružství a zábavy, kterou nenajdete u zdaleka každého sportu. Snažíme se proto obeznámit s těmito jeho výhodami co nejvíce lidí a ukázat jim, že i třeba Formule 1, která mnohým na první pohled připadá jako nudná soutěž, kde se většinu času nic neděje, je velice atraktivním a komplexním sportem. Sportem, který v sobě ukrývá množství zajímavostí a ve kterém nezáleží jen na tom, jak dobrý je daný závodník, ale je za tím obrovská spousta výzkumu, testování a těžké práce celého týmu lidí kolem.

Je jasné, že mnoho motoristických sportů je v případě aktivní účasti poměrně drahých, však když se chce, všechno se dá, a tak si i tady dokáže snad každý najít takový sport, který bude vyhovovat jeho požadavkům a zároveň bude aktivní provozování i v jeho finančních možnostech. Dnes existuje opravdu mnoho možností a mnoho sportů, které se dají provozovat i s menším rozpočtem. Odměnou jsou pak neskutečné zážitky, adrenalin a mnoho dalšího, co vám snad žádný jiný sport nedokáže nabídnout.